Magic Clean - Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Profesjonalne osiedli mieszkaniowych

SPRZĄTANIE OSIEDLI MIESZKANIOWYCH WARSZAWA

Sprzątanie budynków mieszkalnych i sprzątanie osiedli mieszkaniowych to jedna z niezbędnych usług. Każda wspólnota lub administracja jest zobowiązana do utrzymywania nieruchomości i terenów wokół w czystości. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze bez względu na to, czy mamy do czynienia z nowoczesnym osiedlem, starą kamienicą, czy też apartamentowcami. Mieszkańcy wymagają, by dookoła było schludnie i czysto – w końcu opłata za usługę sprzątającą jest co miesiąc zawarta w czynszu. Poza tym zadbana i ogarnięta przestrzeń sprawia, że osiedle jest postrzegane jako przyjazne, funkcjonalne i takie, w którym warto zamieszkać. Właśnie z tych powodów administracja nie powinna oszczędzać na firmie, która wykonuje profesjonalne sprzątanie budynków i osiedli mieszkaniowych.

SPRZĄTANIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH WARSZAWA

1

IDEALNE CZYSTOŚĆ

Każda administracja lub wspólnota mieszkaniowa wie, jak ważne są usługi sprzątające. Nawiązanie współpracy z firmą, która jest profesjonalna i godna zaufania potwierdza, że administracja umie właściwie zarządzać. Zarówno czyste klatki schodowe, jak i infrastruktura dookoła to wizytówka. Firma Magic Clean wie, jak sprawić, by mieszkańcy byli zadowoleni z tego, jak wygląda ich osiedle!

2

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Ekipa sprzątająca Magic Clean oferuje pełen kompleksowe usługi sprzątania osiedli mieszkaniowych. Zapewniamy mieszkańcom najwyższy komfort – na pewno będą oni zadowoleni z tego, jak czyste są budynki, w których mieszkają oraz infrastruktura dookoła. Usługa sprzątanie klatki schodowej dotyczy czynności takich, jak czyszczenie schodów, podłóg, poręczy, jak i parapetów oraz mycie okien. Zakres prac można z nami ustalać indywidualnie. Przywiązujemy wagę do wszystkich detali.

3

KOMPEKSOWA OFERTA

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to trudne zadanie, które należy odpowiednio rozplanować. Niezbędna jest organizacja czasu pracy, staranne, dokładne i szybkie wykonanie każdej czynności. Magic Clean to firma sprzątająca, która grafik poszczególnych prac dopasuje do preferencji danej wspólnoty mieszkaniowej lub administracji.

4

OKNA BEZ SMUG

Prace porządkowe na osiedlach i na klatkach schodowych są wykonywane na ogół wówczas, gdy mieszkańcy są w pracy – dzięki temu nic nie zakłóca ich spokoju. Zapachy środków czystości oraz hałas maszyn sprzątających mógłby przeszkadzać – Magic Clean zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też jest w stanie dopasować grafik do wymagań Klientów. Dzięki temu nic nie zakłóca ich spokoju.

O NASZEJ FIRMIE

Magic Clean jako profesjonalna firma sprzątająca osiedla i infrastrukturę wokół nich kieruje się uwagami Klientów i ustala z nimi zakres prac oraz harmonogram ich wykonania. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego też dostosujemy się wymagań i sugestii. Wykonujemy prace porządkowe zarówno na ekskluzywnych osiedlach i w apartamentowcach, jak i na terenie bloków z wielkiej płyty.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy. Odpowiemy na wszystkie zapytania!

Sprzątanie obiektów publicznych

POTRZEBUJESZ POSPRZĄTAĆ BIURO?Zadzwoń

SPRZĄTANIE WSPÓLNOT

Na każdym terenie zapewnimy perfekcyjną czystość. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom administracji i mieszkańców. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą wiadomości e-mail. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 509-245-257

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

SPRZĄTANIE WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH WARSZAWA

Infrastruktura wokół budynków wspólnoty mieszkaniowej powinna się prezentować bez zarzutów. W końcu wystarczy jeden rzut oka, by wyrobić sobie zdanie na temat danego osiedla. Nawet najnowszy i najbardziej ekskluzywny blok może zejść na drugi plan, jeśli teren dookoła niego będzie zaniedbany. Magic Clean kompleksowo zadba o tereny zielone. Oprócz standardowego sprzątania i dbania o czystość nasza ekipa zajmie się drzewami, krzewami, kwiatami i całą pozostałą roślinnością. Usługa sprzątania i utrzymania terenów zielonych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wygląd infrastruktury dookoła budynku jest bardzo ważny, ale wpływ na ten czynnik mają też mieszkańcy. Sprzątanie po swoich pupilach, wyrzucanie i segregowanie śmieci, ogólna dbałość o porządek, pilnowanie, by nie rzucać papierków na trawnik – to zaledwie część czynności wpływających na ogólną czystość na osiedlu. Warto pamiętać, że tereny zielone służą wszystkim mieszkańcom. Magic Clean pomoże, jeśli obszary te pozostawiają sporo do życzenia i niezbędne są generalne porządki.

Zaangażowanie firmy do sprzątania terenów wspólnoty mieszkaniowej jest dzisiaj konieczne. Nasza ekipa sprzątająca wykona standardowe czynności, takie jak opróżnianie śmietników, zaopatrywanie osiedla w worki na odpady i w worki na psie odchody – mieszkańcy zawsze będą je mieli pod ręką. Systematyczność jest tutaj niezbędna. Magic Clean nie dopuści, by na osiedlu zabrakło takich rzeczy. Koniec z górą śmieci wystającą poza kosz i siatkami rozłożonymi wokół niego. Schludność i codzienny porządek jest czymś, o co dbamy na bieżąco.

USŁUGI SPRZĄTANIA OSIEDLI W WARSZAWIE

Place zabaw to miejsca, gdzie utrzymanie perfekcyjnej czystości jest obowiązkowe. Nie chodzi tu wyłącznie o względy estetyczne, ale również o kwestie bezpieczeństwa najmłodszych. Tutaj prace powinny być wykonywane dokładnie w każdym aspekcie. Każde niedopatrzenie może nieść za sobą poważne konsekwencje. Magic Clean wie, jak ważne jest zapewnienie dzieciom odpowiednich warunków na placu zabaw. Pamiętajmy, że najmłodsi nie zwracają uwagę na to, by mieć czyste ręce w takich miejscach, więc sprzęty powinny być tam tak dokładnie wysprzątane, jak to tylko możliwe. Profesjonalna firma sprzątająca oferująca porządkowanie terenów wspólnot mieszkaniowych pozbędzie się następujących niebezpieczeństw na placu zabaw i okolic:

– rozbite butelki, resztki szkła, plastików – mogą one powodować skaleczenia;
– uszkodzone elementy zabawek i tzw. małej architektury ogrodowej czy zabawek (wszelkie odstające i zepsute elementy zostaną usunięte) – mogą spowodować urazy;
– ostre gałęzie i patyki, nadmiar liści – możliwość zranienia się, zagnieżdżenia inspektów, myszy i szczurów;
– kurz, brud i piach rozsypany na kauczukowych powierzchniach wyściełających teren placu zabaw – przez obecność piasku dzieci mogą się poślizgnąć, a każdy upadek grozi niebezpieczeństwem.

Wiaty śmietnikowe i wszystkie kosze na śmieci na osiedlach mają przyczyniać się do zachowania perfekcyjnej czystości, jednak w praktyce różnie bywa. Śmieci wysypujące się z wolnostojących śmietników, sterty odpadów rozrzuconych dookoła kontenerów we wiacie śmietnikowej to częsty widok. Segregacja śmieci to podstawa, niemniej różnie w praktyce się to przedstawia – a niedostosowanie się do wymogów ma poważne konsekwencje. Magic Clean zadba o takie rzeczy. Serwis sprzątający sprawi, że wokół wiaty śmietnikowej zawsze będzie panował porządek, a odpady z koszy wolnostojących będą na bieżąco usuwane.

Oferujemy sprzątanie osiedli na terenie Warszawy (dzielnice: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów).