Magic Clean - Sprzątanie po remontach Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Profesjonalne sprzątanie poremontowe

SPRZĄTANIE PO REMONTACH WARSZAWA

Sprzątanie po remontach obejmuje szereg prac, które ciężko wykonać samodzielnie. Pył, kurz, zabrudzenia ciężkie do usunięcia to standard. Dlatego też lepiej od razu powierzyć to doświadczonej ekipie sprzątającej. Standardowe środki czystości nie sprawdzają się w pomieszczeniach poremontowych. Nawet korzystając z bardzo dobrych narzędzi do sprzątania, które w standardowych warunkach są niezastąpione, nie pozbędziemy się zabrudzeń po remoncie. Magic Clean to profesjonalna firma sprzątająca, która posiada specjalistyczne sprzęty i odpowiednio dobrane preparaty. Właśnie dzięki temu czyszczenie budynków i pomieszczeń po remontach i pracach budowlanych w Warszawie i okolicach przebiega bezproblemowo. Jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami.

SPRZĄTANIE PO REMONTACH WARSZAWA

1

IDEALNE CZYSTOŚĆ

Jeśli Twój dom lub mieszkanie jest tuż po remoncie i wymaga dokładnego sprzątania, to idealnie trafiłeś. Nasza firma Magic Clean posiada spore doświadczenie zawodowe i wie, jak zorganizować prace, odpowiednie sprzęty i wyczyścić pomieszczenia tak, by były od razu gotowe go użytku. Dzięki właściwemu rozplanowaniu prac sprzątających gwarantujemy szybkość – wiemy, że nieraz dla Klientów jest to szczególnie ważne.

2

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Magic Clean to firma sprzątająca oferująca kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń, mieszkań, domów po remoncie w Warszawie i okolicy. Klient może wybierać spośród wielu wykonywanych przez nas prac. Podejmujmy się zarówno ogarniania pomieszczeń wyremontowanych, w których trzeba jedynie pozbyć się pyłu, jak i tych, w których należy przeprowadzić sprzątanie generalne, łącznie z wynoszeniem gruzu.

3

KOMPEKSOWA OFERTA

Świadczymy usługi kompleksowe, łącznie z wynoszeniem i utylizacją odpadów remontowych. Klient nie musi się o nic martwić – wszystko leży po naszej stronie. Wystarczy zlecić nam usługę – koniec z załatwianiem na własną rękę transportu i innych rzeczy. Ułatw sobie kwestię remontu i sprzątania – po prostu skontaktuj się z nami.

4

OKNA BEZ SMUG

Sprzątanie poremontowe to trudne zadanie. Dzięki Magic Clean masz problem z głowy. Sprawdzona firma sprzątająca po remontach i pracach budowalnych wykona wszystko za Ciebie i to w mgnieniu oka. Wiemy, jak zorganizować poszczególne czynności, tak by wykonać je szybko i bezproblemowo.

O NASZEJ FIRMIE

Każdemu Klientowi staramy się zapewnić perfekcyjną jakość i wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom. Oferowane przez nas usługi są elastyczne – zawsze kierujemy się uwagami i wytycznymi Klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy. Odpowiemy na wszystkie zapytania!

Sprzątanie pobudowlane Warszawa

POTRZEBUJESZ POSPRZĄTAĆ BIURO?Zadzwoń

SPRZĄTANIE PO BUDOWACH

Doprowadzimy do idealnego stanu każdą przestrzeń – nie ma znaczenia, że jest ona po kapitalnym remoncie, czy też jedynie po odświeżeniu. Po skończonych przez nas pracach możesz już korzystać z danego pomieszczenia. Będzie ono lśniło czystością.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 509-245-257

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

SPRZĄTANIE PO REMONTACH WARSZAWA

Sprzątanie po remoncie w Warszawie i okolicach jest usługą, w której Magic Clean specjalizuje się od dawna. Trzymamy się najwyższych standardów. My wiemy, jak podejść do zadania. Jesteśmy elastyczni i umiemy się dostosować do potrzeb Klienta. To usługa wykonywana według najwyższych standardów. W przypadku zainteresowania usługą sprzątania po remoncie w Warszawie lub w okolicach prosimy o kontakt.

Podejmujemy się następujących czynności:

  • wyniesienie i wywóz odpadów poremontowych;
  • ścieranie kurzu i zabrudzeń ze wszystkich powierzchni;
  • mycie okien, mycie parapetów, luster, lamp i opraw oświetleniowych, drzwi, kaloryferów;
  • czyszczenie podłóg przy użyciu profesjonalnych środków czystości;
  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń;
  • sprzątanie łazienki i toalety;
  • czyszczenie mebli i polerowanie lakierowanych powierzchni;
  • zastosowanie fachowych powłok ochronnych.

Magic Clean oferuje w pełni profesjonalne i kompleksowe sprzątanie po remoncie. Warszawa i okolice nieustannie się rozwijają. Co rusz przybywa nowych osiedli, domów, budynków i innych inwestycji. Samodzielne ogarnięcie kwestii czystości czasami jest niemożliwe. Nieraz chodzi o nadmiar pracy lub też ich charakter. Niektóre czynności wymagają profesjonalnych sprzętów i preparatów. Właśnie dlatego Klienci tak często zgłaszają zapotrzebowanie na usługi kompleksowego czyszczenia. Warszawa jest ogromna, ale firmy sprzątające wykonują pracę praktycznie w każdej dzielnicy. Magic Clean sprawi, że nawet najbardziej zanieczyszczone pomieszczenie będzie lśnić czystością.

USŁUGI SPRZĄTANIA PO REMONCIE W WARSZAWIE

Oferujemy sprzątanie po remoncie, odświeżeniu, malowaniu lub wymianie instalacji. Czyścimy kontenery biurowe i sanitarne. Wszelkie detale ustalamy z Klientami – w każdej sytuacji dostosujemy się do Twoich potrzeb. Prace sprzątające wykonujemy dla klientów indywidualnych, dla firm i dla deweloperów z Warszawy i okolic. Dostosujemy się do harmonogramu i terminów. Jesteśmy w stanie wykonać każde zadanie.

Oferujemy sprzątanie po remontach na terenie Warszawy (dzielnice: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów).