Magic Clean - Sprzątanie po budowach Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Profesjonalne sprzątanie pobudowlane

SPRZĄTANIE PO BUDOWACH WARSZAWA

Sprzątanie po budowie to zajęcie dla doświadczonej firmy sprzątającej. Samodzielne ogarnięcie przestrzeni z gruzu nie jest w łatwe i z czasem może się okazać, że po prostu nie jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. Należy pamiętać, że oprócz gruzu, często pozostają nieczystości po budowie i inne pozostałości. Wynoszenie wszystkich materiałów tego typu wymaga siły, czasu i odpowiedniego planu. Nie obejdzie się także bez profesjonalnego sprzętu. Właśnie dlatego już na wstępie warto realnie ocenić stan przestrzeni po budowie i zlecić sprzątanie ekspertom.

SPRZĄTANIE PO BUDOWACH WARSZAWA

1

IDEALNE CZYSTOŚĆ

Zabrudzenia pozostające po remoncie i różnego rodzaju pracach budowlanych są trudne do usunięcia. Często należy zastosować profesjonalne sprzęty i środki czystości. Firma świadcząca usługi sprzątania po remoncie wie, jak podejść do zadania i jak po kolei doprowadzić poszczególne pomieszczenia do ładu.

2

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Magic Clean to firma, która wie, jak rozplanować poszczególne zadania i na jakie etapy je podzielić – dzięki temu sprzątanie po pracach budowlanych przebiega szybko i bezproblemowo. Orientujemy się, jak usuwa się poszczególne zanieczyszczenia poremontowe i jakich środków do tego się używa.

3

KOMPEKSOWA OFERTA

Magic Clean oferuje szeroki zakres usług – Klienci mogą nam powierzyć każdą pracę. Mogę być oni pewni, że wszelkie zabrudzenia zostaną usunięte, a powierzchnie będą lśnić. Nasza firma oddaje Klientowi miejsce perfekcyjnie czyste, w którym może on dalej działać.

4

OKNA BEZ SMUG

Usługa sprzątania pobudowlanego pozwala szybko pozbyć się całego bałaganu. Dzięki gruntownemu oczyszczeniu terenu Klient można od razu zacząć korzystać z danego pomieszczenia. Decydując się na samodzielne sprzątanie, warto wziąć pod uwagę też to, że na wstępie ponosi się spore wydatki na specjalistyczne preparaty i sprzęty. Magic Clean dysponuje tymi rzeczami, zatem Klient płaci wyłącznie na usługę.

O NASZEJ FIRMIE

Jako profesjonalna firma sprzątająca dążymy do zapewnienia perfekcyjnej czystości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego też kierujemy się jego sugestiami i uwagami. Wytyczne Klienta to dla nas priorytet – właśnie dlatego jesteśmy polecaną firmą. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających Klientów indywidualnych i biznesowych.

Sprzątanie po remontach

POTRZEBUJESZ POSPRZĄTAĆ BIURO?Zadzwoń

SPRZĄTANIE PO BUDOWACH

Magic Clean to firma, która wszystkie pobudowlane czynności porządkowe wykonuje profesjonalnie i tak szybko, jak to możliwe. Wiemy, że terminy są nieraz kluczowe. Nasz zespół sprzątający działa dokładnie i sprawnie, ale również dyskretnie.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 509-245-257

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

SPRZĄTANIE PO BUDOWACH WARSZAWA

W zawodzie, który wykonujemy, bardzo ważna jest kwestia kultury osobistej – my kładziemy na to szczególny nacisk. Klienci zlecający nam poszczególne prace mogą liczyć na elastyczność i na całkowite dostosowanie się do wymagań. Można nam zaufać, o czym świadczy choćby to, że jesteśmy polecaną firmą. Wiemy, jak rozplanować zadania – dzięki temu sprzątanie pobudowlane przebiega bezproblemowo. Na naszą firmę zawsze możesz liczyć.

Sprzątanie po remontach generalnych, przebudowanych i innych tego typu pracach wymaga odpowiednich sprzętów i środków czystości. Odkurzacz przemysłowy, przyrządy do czyszczenia posadzek, maszyny parowe, karcher, wysoka drabina to zaledwie część wyposażenia. Zatrudniając firmę sprzątającą, nie trzeba się o to martwić. Jest ona wyposażona we wszelkiego rodzaju niezbędne sprzęty. Mało tego, również po stronie zatrudnionej ekipy leży zapewnienie standardowych przedmiotów, takich jak np. mopy, szmatki, skrobaki do szyb z zapasowymi nożykami, detergenty i środki chemiczne.

Magic Clean posiada na wyposażeniu wszystko, co jest niezbędne, by poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Co ważne, używane sprzęty i preparaty są skuteczne, ale też całkowicie bezpieczne dla otoczenia.

Wykonujemy sprzątanie po budowach na terenie Warszawy (dzielnice: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów).