Magic Clean - Pranie dywanów i wykładzin Warszawa

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WARSZAWA

Magic Clean to firma sprzątająca oferująca usługi kompleksowe. Podejmujemy się szeregu prac, wśród których znajduje się m.in.: pranie tapicerki mebli w Warszawie, pranie dywanów i pranie wykładzin. Doprowadzamy do porządku wszelkiego rodzaju meble domowe i biurowe, fotele samochodowe, materace i wiele innych. Sprawiamy, że tkaniny wyglądają jak nowe. Warto podkreślić, że w wyniku czyszczenia nie tylko schodzą z nich zabrudzenia, ale również pozbywamy się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów.

PRANIE WYKŁADZIN I DYWANÓW WARSZAWA

1

IDEALNE CZYSTOŚĆ

Nasze usługi są dedykowane zarówno klientom prywatnym, jak i firmom. Wykonujemy czyszczenie wykładzin i dywanów w biurach i w domach. Stosujemy profesjonalne i bezpieczne środki czyszczące, które nie podrażniają i nie pozostawiają ciężkiego, nieprzyjemnego zapachu.

2

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów w domach i w firmach to jedna z tych usług, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Nasza firma sprzątająca podchodzi z takim samym zaangażowaniem do każdego zlecenia. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze i robimy wszystko, by spełniać oczekiwania.

3

KOMPEKSOWA OFERTA

Możemy pochwalić się nienagannym wizerunkiem, o czym świadczy długotrwała współpraca z wieloma klientami indywidualnymi oraz z firmami. Dbamy o każdy aspekt zawieranej umowy i dążymy do tego, by nawiązywać stałą relację. Jesteśmy polecaną firmą.

4

WYKWALIFIKOWANA ZAŁOGA

Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem zawodowym, które przechodzą w firmie przeszkolenie. Umożliwia im to poznanie standardów i odpowiednie wykonywanie obowiązków. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu lub u Klienta w firmie.

O NASZEJ FIRMIE

Profesjonalna pranie dywanów w Warszawie

Jeśli zauważasz, że Twoja tapicerka meblowa nadaje się do czyszczenia i to profesjonalnego, to my Ci pomożemy. Samodzielne wykonanie tej czynności jest praktycznie nierealne. Wymaga ono dostępu do profesjonalnych środków i sprzętów, a poza tym jest czasochłonne. Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające obejmujące m.in. czyszczenie tapicerki meblowej.

Dbanie i czyszczenie mebli, dywanów i wykładzin to inwestycja, która się opłaca. Czynności te nie tylko wpływają na wygląd danej rzeczy, ale także dbają o Twój stan zdrowia. Z jednej strony możesz się cieszyć, że meble, czy też dywany wyglądają jak nowe, z drugiej nie będziesz już cierpiał z powodu alergii i nieustannie podrażnionych górnych dróg oddechowych. Proponujemy pranie i czyszczenie tapicerki, kanapy, sof, narożników, foteli, krzeseł, puf, materacy, wykładzin itp.

Usługa pranie dywanów i wykładzin gwarantuje nie tylko perfekcyjną czystość, ale również przyjemny i świeży zapach.

czyszczenie dywanów

POTRZEBUJESZ POSPRZĄTAĆ BIURO?Zadzwoń

CZYSZCZENIE DYWANÓW

Kurz i roztocza znajdujące się w wykładzinach, dywanach i tapicerce powodują uczulenia i alergie. Osoby uczulone na kurz szczególnie dotkliwie to odczuwają. Roztocza mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Mimo tego, że regularnie się sprząta, to usunięcie ich domowymi sposobami jest praktycznie niemożliwe.  Właśnie dlatego dobrze jest co jakiś czas korzystać z pomocy ekspertów.

Potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń: 509-245-257

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji. Jesteśmy polecaną firmą sprzątającą, której zaufało wielu warszawskich przedsiębiorców.

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN WARSZAWA

Usługa profesjonalne czyszczenie tapicerki i dywanów wpływa nie tylko na wygląd mebli, ale również na stan zdrowia. Ekipa sprzątająca poradzi sobie z usuwaniem nawet najbardziej uciążliwych plam, jak i ze standardowym praniem tapicerki. Dzięki temu meble będą się prezentować jak nowe. O każdy drobiazg zadba nasza firma sprzątająca. Cennik sprawia, że każda osoba może sobie pozwolić na taki luksus. Co więcej, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klienta pod każdym względem.

Pranie i czyszczenie dywanów to jedna z naszych usług. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Czynności wykonujemy zarówno w mieszkaniach i domach, jak i w siedzibach firm i korporacji. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą powierzchnią i nawet najtrudniejszym do usunięcia zabrudzeniem. Z racji naszego ogromnego doświadczenia czyścimy dywany wykonane z różnych materiałów, także tych ekskluzywnych. Po praniu są one czyste i posiadają świeży zapach. Stosujemy profesjonale sprzęty i najlepsze środki czyszczące.

W przypadku dywanów metody dobierane są pod kątem materiału. Wiemy, w jaki sposobów zabrać się za poszczególne czynności, a do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i należytą starannością.

PRANIE KANAP WARSZAWA

Jeśli Twoja kanapa lub narożnik nie prezentują się szczególnie estetycznie, mają zabrudzenia, z którymi nie jesteś w stanie sobie sam poradzić, to skorzystaj z pomocy ekspertów. Profesjonalne czyszczenie i pranie kanap to jedna z naszych specjalizacji. Jesteśmy w stanie doprowadzić do ładu najbardziej zanieczyszczoną sofę. Sprawimy, że będzie ona wyglądać jak nowa. Cennik czyszczenia i prania dywanów i tapicerek jest dostępny na naszej stronie, niemniej dokładny kosztorys jest uzależniony od dokładnych wytycznych.

W skład naszych usług wchodzą również czynności takie jak np. impregnacja kanap. Wykonanie impregnacji zabezpiecza materiał przed wchłanianiem brudu i sprawia, że materiał dłużej wygląda niczym nowy. Czyszczenie kanap jest wykonywane z dbałością o każdy detal. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i środkami, dzięki którym docieramy w każde miejsce i szczelinę – nawet te trudno dostępne.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie podchodzimy do zleconych nam prac. Posiadamy profesjonalne sprzęty i środki czystości renomowanych producentów. Dzięki temu każde zlecenie może być wykonane szybko i sprawnie. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych preparatów, które nie uczulają. Pranie i czyszczenie dywanów i mebli może być wykonywane u Klienta w domu lub w firmie.

Jeśli chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin lub masz pytania, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail.