Magic Clean - O firmie

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane.

Poproś o niezobowiązującą ofertę

NASZA FIRMA

Jako profesjonalna firma sprzątająca Warszawa świadczymy kompleksowe usługi klientom indywidualnym i biznesowym. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta, dlatego też jesteśmy w stanie dopasować się do jego wymagań pod każdym względem. Do zleconych prac podchodzimy w sposób indywidualny, kierując się wytycznymi osoby zlecającej nam zadania. Elastyczność jest podstawą naszych działań – dzięki temu zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Jesteśmy profesjonalistami i zatrudniamy pracowników z doświadczeniem zawodowym i po odpowiednim przeszkoleniu. Cały zespół to osoby o wysokiej kulturze osobistej, które potrafią się zachować w miejscu pracy. Działają one sprawnie i dokładnie, co jest podstawą w przypadku naszej specjalizacji.

NASZA FIRMA

  • Najlepsze sprzątanie mieszkań i domów – z Nami oszczędzisz swój czas
  • Najwyższej jakości sprzątanie apartamentów
  • Sprzątanie biur w najwyższym standardzie – zleć sprzątanie Profesjonalistom
  • Sprzątanie klatek schodowych
  • Profesjonalne mycie okien – spójrz na świat w nowy sposób
  • Pranie dywanów, tapicerki oraz wykładzin

Potrzebujesz firmy sprzątającej?

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej to dzwoń śmiało. Pomożemy.

MAGIC CLEAN - FIRMA SPRZĄTAJĄCA W WARSZAWIE

W zależności od potrzeb klientów sprzątanie może się odbywać w dowolnych godzinach. Doskonale wiemy, że plan dnia Klientów może się na bieżąco zmieniać. Jako profesjonalna firma sprzątająca korzystamy z bezpiecznych i skutecznych środków do czyszczenia różnych powierzchni i ze sprzętów najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniemu zapleczu i przygotowaniu jesteśmy w stanie doprowadzić do ładu każde pomieszczenie i dowolną powierzchnię.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kompleksowe usługi porządkowe to gwarancja czystości w biurach i w mieszkaniach. Wykonujemy profesjonalne sprzątanie biur, pranie wykładzin, dywanów i tapicerki, mycie okien (także mycie okien na wysokościach). Prowadzimy również prace poremontowe i sprzątanie po remontach.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE

Tanie sprzątanie Warszawa

CZY WIESZ, ŻE...?

%

Kobiet czuje się lepiej, gdy ich mieszkanie jest czyste.

%

Więcej kurzu znajduje się na dywanie niż na podłodze.

%

Polaków preferuje cykliczne sprzątanie co tydzień.

%

Mężczyzn wykonuje prace domowe codziennie