Magic Clean - Cennik

Sprzątamy tak jakbyśmy chcieli mieć posprzątane

Poproś o niezobowiązującą ofertę

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ I DOMÓW CENNIK WARSZAWA

Jeśli zawsze chciałeś mieć więcej czasu wolnego, ale widmo sprzątania wisiało nad Tobą, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Profesjonalna firma sprzątająca odciąży Cię z pracochłonnych i czasochłonnych obowiązków. Jak wiesz, ogarnianie przestrzeni nie jest czymś, do czego podchodzi się z zapałem. Lepiej oddać to w ręce profesjonalistów. Luksus korzystania z usług dotyczących sprzątania domów i biur nie musi kosztować majątku – nasza oferta jest tego najlepszym przykładem. Naprawdę stać Cię na to, żeby sobie ułatwić życie. Ile kosztuje sprzątanie mieszkań? Cennik sprzątania nie jest wygórowany – po poznaniu dokładnych kosztów na pewno rozważysz ofertę.

Magic Clean to firma, która oferuje kompleksowe prace porządkowe. Szeroki zakres usług sprawia, że możesz nam zlecić akurat to, co jest dla Ciebie niezbędne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nie przepadasz za sprzątaniem? Nie masz na nie czasu? Masz wrażenie, że sprzątanie to błędne koło? Chcesz odpocząć, ale bałagan dookoła uniemożliwia Ci relaks? Skorzystanie z usług firmy sprzątającej jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Już po pierwszej wykonanej przez nas pracy szybko zauważysz różnicę. Rozwiążemy wszystkie Twoje problemy z bałaganem i chaosem. Świadczymy szeroki zakres usług – dzięki temu możemy wykonać dla Ciebie dokładnie takie czynności sprzątające, jakimi aktualnie jesteś zainteresowany. Proponujemy sprzątanie mieszkań jednorazowe oraz cykliczne na terenie Warszawy. Ile kosztuje sprzątanie mieszkań? Wszystko zależy od zakresu prac. Na podstawie pierwszej wykonanej przez nas usługi na pewno ocenisz, czy warto współpracować z nami na dłużej. Jesteśmy pewni, że od razu zauważysz efekty. Współpracujemy z wieloma Klientami na stałe, jesteśmy polecaną firmą.

Magic Clean to profesjonalna firma porządkowa w każdym aspekcie. Jak wiadomo, w przypadku tego rodzaju usług, bardzo ważni są pracownicy. Nasz personel stanowią osoby z doświadczeniem, cechujące się wysoką kulturą osobistą, umiejące się zachować w każdej sytuacji i działające dyskretnie. Nie przeszkadzają one Klientom w wypełnianiu codziennych obowiązków, są niemalże niezauważalni. Każdy pracownik, którego zatrudniamy, jest przeszkolony i wie, w jaki sposób powinien wypełniać poszczególne zadania. Jesteśmy elastyczni pod każdym względem, a harmonogram prac jest ustalany pod Klienta.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z wieloma Klientami jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania. Najistotniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta.

Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony, jeśli skorzystasz z usługi sprzątanie mieszkań. Ceny są przystępne, a czynności wykonywane dokładnie i sprawnie.

Nie ma znaczenia, czy współpracujemy z osobą prywatną, czy z przedsiębiorcą kierującym ogromnym biznesem – do każdego zadania podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Firma sprzątająca, która wykona usługi na najwyższym poziomie i zapewni perfekcyjną czystość? Trafiłeś pod właściwy adres! Kierujemy się profesjonalizmem i rzetelnością. Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zadania, a wszystkim Klientom gwarantujemy dyskrecję. Można nam zaufać.

Sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, a może sprzątanie domów? Cennik sprzątania jest korzystny, bez względu na to, czym jesteś zainteresowany.  Przekonaj się już teraz, jak bardzo może Ci ułatwić życie skorzystanie z naszych usług.

Magic Clean świadczy szeroki zakres usług sprzątających. Każdy Klient może z zakresu prac wybrać dokładnie to, co mu odpowiada. Standardowa usługa sprzątania mieszkania może zostać rozszerzona o dodatkowe opcje – i to akurat takie, jakich obecnie potrzebujesz. Proponujemy m.in. mycie okien, czyszczenie tapicerki i dywanów, ale też mycie lodówki, mycie kuchenki mikrofalowej, mycie piekarnika, czy mebli kuchennych. Powierz wszystkie uciążliwe i znienawidzone czynności profesjonalistom i skorzystaj z firmy, która oferuje sprzątanie domu. Ceny jasno pokazują, że stać Cię na to. Pozwól sobie ułatwić życie. W końcu zyskasz wolny czas. Sprawdź sam, jaki to komfort i wygoda. Jeśli myślisz, że rozwiązanie tylko dla nielicznych, to jesteś w błędzie. Profesjonalne usługi sprzątające są dla każdego!

Mieszkanie do 50 m

150 PLN

3 godziny sprzątania
Dedykowana osoba sprzątająca
sprzątanie na środkach Zlecającego
ubezpieczenie OC w przypadku szkód

Mieszkanie do 80 m

250 PLN

5 godzin sprzątania
Dedykowana osoba sprzątająca
sprzątanie na środkach Zlecającego
ubezpieczenie OC w przypadku szkód

Mieszkanie do 120 m

350 PLN

7 godzin sprzątania
Dedykowana osoba sprzątająca
sprzątanie na środkach Zlecającego
ubezpieczenie OC w przypadku szkód
 • W zależności od potrzeb, sprzątanie mieszkań może być wykonywane przy zastosowaniu środków czystości i niezbędnego sprzętu zapewnianego przez Klienta. Możemy zapewnić również własne preparaty, podczas wykonywania usługi z zakresu sprzątanie mieszkań. Cena wzrasta wówczas o 20 zł. Podkreślamy, że jako profesjonaliści dysponujemy fachowym sprzętem i preparatami, które są całkowicie bezpieczne i poradzą sobie z każdą powierzchnią.

SPRZĄTANIE BIUR CENNIK WARSZAWA

Sprzątanie biur to usługa, która w przypadku prowadzenia firmy, jest po prostu niezbędna. Dzisiaj każdy przedsiębiorca, bez względu na to, jak dużą siedzibę posiada, korzysta z usług oferowanych przez firmy sprzątające. Cennik sprzątania jest różny. Można natrafić na wyjątkowo korzystne oferty, jak i na wygórowane ceny. Najczęściej zadawanym pytaniem przez nowych Klientów jest to, związane z kosztami, czyli: „Ile kosztuje sprzątanie biura?”. Cennik sprzątania jest dostępny na stronie. Podkreślamy, że nasza firma dokonuje indywidualnego kosztorysu w przypadku każdego zlecenia. Klient jest informowany o kosztach już na wstępie – nie mamy żadnych ukrytych opłat.

Cena sprzątania jest uzależniona od następujących wytycznych:

 • typ lokalu (np. biuro, hala magazynowa itp.);
 • wielkość sprzątanej powierzchni;
 • zakres czynności porządkowych;
 • ilość sprzętów i mebli w danym lokalu (swobodny dostęp do sprzątanej powierzchni);
 • stopnień i charakter zabrudzenia lokalu;
 • czy sprzątanie ma się odbywać w godzinach pracy lokalu, czy poza;
 • ilość osób pracujących w miejscu, gdzie będzie odbywało się sprzątanie;
 • częstotliwość wykonywania usług porządkowych;
 • dzień i godziny pracy, w których ma być wykonywana usługa (np. godziny pracy firmy, po zamknięciu siedziby, noc, weekend, sprzątanie na życzenie według indywidualnie ustalonych godzin);
 • rodzaj niezbędnego sprzętu czyszczącego i środków czystości;
 • indywidualne życzenia Klienta i usługi dodatkowe.

Po uzyskaniu odpowiedzi na powyższe pytania przedstawiamy nasz cennik usług sprzątania. Kosztorys, jaki jest przedstawiany zainteresowanym, jest dostosowany do aktualnej sytuacji na rynku. Nasze ceny nie są nierealnie niskie, a zgodne z zakresem zleconych prac. Każde powierzone zadanie wykonujemy profesjonalnie, dokładnie, z zaangażowaniem i korzystając z nowoczesnych sprzętów. Wytyczne Klientów są dla nas kluczowe.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • prowadzimy legalną działalność – opłacamy ZUS, podatki, a pracownicy są zatrudniani zgodnie z prawem;
 • posiadamy niezbędne ubezpieczenie;
 • używamy najlepszych sprzętów i preparatów, które poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem;
 • nasz cennik jest korzystny.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która uczciwie podchodzi do pracowników. Posiadamy ubezpieczenie, które jest niezbędne w naszej branży, a przy tym zapewnia Klientowi spokój, gdyż chroni go od zdarzeń losowych. Korzystając z naszych usług, Klient ma pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Opłacamy składki ZUS pracowników oraz podatki – działamy zgodnie z prawem, co w naszej branży nie jest częste. Zatrudniamy profesjonalistów z doświadczeniem zawodowym, którym dodatkowo zapewniamy szkolenie – dzięki temu mamy pewność, że będą oni odpowiednio wykonywać swoją pracę. Posiadamy odpowiedni sprzęt sprzątający, który jest na bieżąco serwisowany. Korzystamy z bezpiecznych środków czyszczących, które nie podrażniają. Zawierając współpracę z naszą firmą sprzątającą, otrzymujesz gwarancję co do efektu końcowego. Koszt sprzątania, jest adekwatny do jakości. Nasza oferta jest rozbudowana i w jej zakres wchodzi szereg czynności, także tych, które nie są oferowane przez konkurencję. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą
Oferujemy następujące czynności:

 • mycie podłóg;
 • odkurzanie wykładzin i dywanów;
 • mycie powierzchni zmywalnych;
 • ścieranie kurzy z dostępnych powierzchni (także tych trudno dostępnych);
 • sprzątanie kuchni;
 • sprzątanie i dezynfekcja toalet;
 • wymiana worków na śmieci (również wynoszenie śmieci).

Potrzebujesz posprzątać mieszkanie lub biuro?

Zadzwoń: 509-245-257

PAKIET BASIC

600 netto PLN

 • Sprzątanie 1 raz w tygodniu
 • biuro 100 m – 2-3 godz. sprzątania
 • ubezpieczenie sprzątanie
 • faktura raz w miesiącu
Ścieranie widocznych kurzy z dostępnych powierzchni
Odkurzanie wykładziny i mopowanie podłóg
Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
Sprzątanie i dezynfekcja toalet
Mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni

PAKIET STANDARD

1200 netto PLN

 • Sprzątanie 2 razy w tygodniu
 • biuro 100 m – 2-3 godz. sprzątania
 • ubezpieczenie sprzątanie
 • faktura raz w miesiącu
Ścieranie widocznych kurzy z dostępnych powierzchni
Odkurzanie wykładziny i mopowanie podłóg
Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
Sprzątanie i dezynfekcja toalet
Mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni

PAKIET ACTIVE

1800 netto PLN

 • Sprzątanie 3 raz w tygodniu
 • biuro 100 m – 2-3 godz. sprzątania
 • ubezpieczenie sprzątanie
 • faktura raz w miesiącu
Ścieranie widocznych kurzy z dostępnych powierzchni
Odkurzanie wykładziny i mopowanie podłóg
Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
Sprzątanie i dezynfekcja toalet
Mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni

MYCIE OKIEN CENNIK WARSZAWA

Jeśli nigdy nie masz czasu na mycie okien, to pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Jak wiesz, jest to jeden z tych obowiązków, który zajmuje sporo czasu, a na dodatek jest dosyć męczący.

Magic Clean posiada w ofercie profesjonalne mycie okien na terenie Warszawy i okolic. Skorzystanie z usługi pozwoli zaoszczędzić Ci masę czasu.

Każde zlecenie na mycie okien jest wykonywane według najwyższych standardów – korzystamy z renomowanych, w pełni bezpiecznych środków oraz ze specjalistycznych sprzętów umożliwiających czyszczenie z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. Taka metoda pozwala nie tylko usunąć zabrudzenia, ale też pozbyć się drobnoustrojów. Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość.

Magic Clean to firma, która idzie z duchem czasu. Oferujemy oszczędne i ekologiczne mycie okien w mieszkaniach i biurach. Sprzęt, z którego korzystamy przy wykonywaniu prac, zużywa minimalną ilość wody i nie wymaga stosowania drażniącej chemii. Wyczyszczone przez nas powierzchnie nie posiadają uciążliwego zapachu. Zastosowanie najnowszych technik, sprzętów i narzędzi świadczy o profesjonalnym podejściu do pracy. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że wszystkie powierzone zadania zostaną wykonane starannie i na czas.

Proponujemy jednorazowe i cykliczne prace porządkowe. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z efektów! Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Ile kosztuje profesjonalne mycie okien? Mniej niż myślisz! Nie ma znaczenia, czy jesteś zainteresowany usługą czyszczenia okien w domach, czy w biurach. Posiadamy ogólny cennik. Sprzątanie może jednak dotyczyć różnych czynności, dlatego też dokładny koszt jest uzależniony od szeregu wytycznych. Podejmujemy się mycia okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych. Podchodzimy odpowiedzialnie do każdej zleconej nam pracy – dotrzymujemy terminów, jesteśmy dokładni i działamy według ustalonych wytycznych. Z racji ogromnego doświadczenia, nie ma dla nas zadań nie do wykonania. Podejmujemy się dokładnego czyszczenia różnych szyb oraz typów okien, bez względu na wielkość powierzchni.

Nasza oferta obejmuje następujące czynności.

 • mycie okien (wraz z ramami)
 • mycie witryn;
 • polerowanie szyb.

Usługa mycia okien jest wykonywana przez naszych pracowników w taki sposób, by na wyczyszczonej powierzchni nie zostały żadne smugi. Jest to zasługa dokładności, ale również odpowiednich preparatów i sprzętów. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, choćby takie, jak korzystanie z pary, które zapewnia skuteczność i nieskazitelną czystość.

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN CENNIK WARSZAWA

Pranie dywanów i wykładzin to czynność dla profesjonalistów. Nasza firma sprzątająca podchodzi do tego rodzaju zleceń z należytą starannością, a efekty pracy są widoczne gołym okiem.

Brudne dywany i wykładziny nie tylko sprawiają, że pomieszczenie nieestetycznie się prezentuje. Mogą one również być szkodliwe dla zdrowia z powodu drobnoustrojów skrywających się we wnętrzach. Jakość powietrza w danym pomieszczeniu znacząco się pogarsza, a osobom uczulonym na kurz ciężej się oddycha.

Podkreślamy, że dywany i wykładziny powinny być prane przynajmniej dwa razy w roku lub nawet częściej. Do tego typu zaleceń stosuje się niewiele osób. W końcu samodzielnie ciężko wykonać tę czynność, nie wspominając już o tym, jak dużo zajmuje ona czasu.

Usługa profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin rozwiązuje problem. Wyprany dywan sprawia, że pomieszczenie wygląda na znacznie czystsze.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanu i wykładzin, to nasz cennik pokazuje, że kwoty nie są wygórowane. Magic Clean posiada przystępny kosztorys – dzięki temu zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy mogą skorzystać z usług. Powierzając nam wykonanie tak pracochłonnej i trudnej czynności, masz pewność, że wyczyszczony dywan lub wykładzina będą wyglądać jak nowe.

Usługa prania dywanów i wykładzin jest wykonywana przy zastosowaniu bezpiecznych i ekologicznych preparatów. Korzystamy z nowoczesnych i specjalistycznych sprzętów, które czyszczą za pomocą pary wodnej, zużywając przy tym minimalną ilość wody. Dzięki temu nie tylko zabrudzenia zostają skutecznie usunięte, ale również uciążliwe zapachy, a także bakterie i grzyby. Czyszczenie parowe to dokładność i oszczędność. Można je również zastosować podczas prania tapicerki. Pomimo tego, że nie sięgamy po środki chemiczne, to rezultaty są niezwykle skuteczne. Na pewno będziesz zadowolony z efektu!

SPRZĄTANIE CENNIK WARSZAWA

Cennik sprzątanie biur w Warszawie jest uzależniony od wielu czynników, do których można zaliczyć wielkość pomieszczenia, rodzaj i zakres prac, ilość godzin potrzebnych do doprowadzenia pomieszczenia do porządku, częstotliwość wykonywania usług i nie tylko. Wszystko ma wpływ na to, ile kosztuje sprzątanie. Cennik jest umieszczony na naszej stronie, niemniej ulega on modyfikacjom w zależności od życzeń Klienta. Proponujemy skontaktować się z nami w celu doprecyzowania ceny – Klient jest od razu o wszystkim informowany.

Korzystny cennik dostosowany do oferty rynkowej w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że Klienci nam ufają i często korzystają z naszych usług.
Magic Clean to profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie, której kompleksowa oferta trafia do wielu osób i przedsiębiorców. W przypadku zainteresowania ofertą dotyczącą sprzątania biur należy uwzględnić również to, że sprzątamy obiekty użytkowe, gabinety lekarskie, kawiarnie. Wykonujemy też sprzątanie po remontach. Cennik jest uzależniony od stanu pomieszczenia i skali remontu.

Klienci indywidualni mogą wybierać z szeregu rozmaitych usług. Oferujemy profesjonalną obsługę, jeśli chodzi o sprzątanie domu. Cena za konkretną czynność jest ustalana na wstępie. Myjemy okna, pierzemy tapicerki i dywany, czyścimy meble, przywracamy blask posadzkom i nie tylko. Nasza oferta jest w pełni dostosowana do potrzeb i oczekiwań. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi czyszczącemu oraz skutecznym preparatom usuwamy wszystkie rodzaje plam i zanieczyszczeń. Korzystamy ze środków atestowanych i sprawdzonych, które nie posiadają w składzie szkodliwych dodatków. Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni w tym co robimy – przy naszej pomocy w każdym pomieszczeniu zapanuje ład. Proponujemy również sprzątanie pobudowlane. Cennik jest zależny od szczegółów. Jesteśmy elastyczni i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dostosujemy się do oczekiwań i wskazów, co gwarantuje usługę dopasowaną do potrzeb. Podejmujemy się stałych i jednorazowych zleceń.

Możesz nam zlecić każdą czynność i mieć spokój – wszystko za Ciebie wykona firma sprzątająca. Cennik jest konkurencyjny, a do tego zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie! Zadowolenie Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Do każdej pracy podchodzimy z takim samym, należytym zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu!