Materiały

Firma sprzątająca Magic Clean korzysta z najwyższej jakości środków chemicznych, które stanowią podstawę efektywnego utrzymania czystości i jednocześnie są doskonałą ochroną powierzchni.

Środki chemiczne używane przez nas są sprawdzone i polecane przez naszych Klientów. Są to środki: TENZI, For Lux oraz 6sisinvent. Zostały one wybrane na podstawie wielu pozytywnych opinii wydanych przez naszych Klientów.

forlux_1

Wymienione środki chemiczne charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością i pięknym zapachem, ale także stosunkowo niską ceną, co sprawia, że zajmują one wysokie miejsca w rankingach środków przeznaczonych do utrzymania czystości.

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy znają skład środków chemicznych oraz ich pH, w związku z tym są one wykorzystywane przez nich we właściwy sposób – odpowiedni środek jest stosowany do konkretnego rodzaju czyszczonej powierzchni.

Umowa o sprzątaniu zawiera załącznik, który dotyczy Planu Utrzymania Higieny. Zajmujemy się zaopatrywaniem naszych Klientów w środki chemiczne oraz inne materiały niezbędne do utrzymania higieny.

Oferujemy sprzątanie domów, mieszkań, biur. Działamy na terenie Warszawy.

all_01_4

Firma sprzątająca Magic Clean to jednak nie tylko siła mięśni i marka stosująca doskonałe środki chemiczne. To także wysoka jakość świadczonych usług, ponieważ korzystamy z najlepszych urządzeń przeznaczonych do sprzątania: odkurzacze piorące znanej firmy Karcher oraz odkurzacze przemysłowe Lumag. Są to sprawdzone i niezawodne maszyny, pozwalające na sprzątanie każdego rodzaju powierzchni.

Właściwy dobór tych urządzeń oraz niezawodność działania pozwalają naszej firmie na kompleksowe utrzymanie czystości w każdym obiekcie oraz na zewnątrz wokół obiektu. Doświadczony zespół pracowników sprawnie i dokładnie wykonuje każde zlecenie, pozostawiając pomieszczenia czyste i lśniące.

kar_1

Zaufało nam już tak wielu Klientów: przedszkola, spółdzielnie mieszkaniowe, biura i wiele innych. Każdego Klienta traktujemy podmiotowo i rzetelnie. Sprzątanie to nasza pasja i dlatego realizujemy ją z zamiłowaniem

Zapraszamy do współpracy.